Cevizlibağ Veteriner Kliniği olarak  Zeytinburnu, Cevizlibağ, Merter, Tozkoparan, Bakırköy, Ataköy, Mevlanakapı , Eyüp, Topkapı bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Kliniğimiz de İstanbul Üniversitesi mezunu iki uzman veteriner’in yanı sıra , Stajer veterinerlerimiz görev yapmaktadır.

Klinimiz de Ağız ve Diş Sağlığı, Cerrahi Hizmetler, Acil Veteriner Kliniği, Aşılama ve Aşı Takibi ve Laboratuvar Hizmetleri  dışında Traş Banyo uygulamaları da yapılmaktadır.

Kliniğimizde tüm rutin periyodik aşılamalar ve sağlık kontrolleri takibi yapılmakta ,  aşı zamanları cep telefonlarına mesaj olarak bilgilendirilerek gecikmelerin yaşanması önlenmektedir.

Kliniğimiz 08.30 – 21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Gece acil taleplerinizde kliniğimizi can dostlarınız için açabileceğimizi de belirtmek isteriz. Ayrıca evden çıkamadığınız durumlarda adresinize gelerek aşı ve muayene hizmeti sunmaktayız, 0212 415 25 47 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Cevizlibağ Veteriner Kliniğimiz de ameliyatlı ve takibi gereken hasta yatışı ve otel pansiyon hizmetlerinin yanı sıra Pet kuaför bölümümüzde evcil hayvanlarınız da gözden kaçırabileceğiniz ektoparazitlerin kontrolü sağlanmakta ve aynı zamandan köpek ve kedilerde başlangıç aşamasında gözden kaçabilen mantar ve uyuz gibi cilt hastalıklarının kontrol edilmesi oluşabilecek hastalıkların erken teşhis ve tedavisi gerçekleşmektedir.

Klinimiz de çeşitli markalarda kedi, Köpek , Kuş maması ve kedi kumu çeşitleri yanı sıra çok çeşitli petshop ürünleri de bulunmaktadır. Günün belirli saatlerinde evlere mama servisi de yapılmaktadır.